Profil

Katılma tarihi: 14 Kas 2021

Hakkında
0 Beğeni
0 Yorum
0 En İyi Yanıt

İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümü mezunuyum. 23 yıl boyunca Tıbbi cihazlar sektöründe, sektörün en büyük üç global şirketinde (Siemens AG, Philips Healthcare, General Electric Healthcare) çok farklı görevler üstlenip, başarılı bir kariyer öyküsü yarattım. Kariyeri boyunca Almanya’da 5 yıl yaşadım, Global ürün müdürlüğü, Türkiye iş geliştirme müdürlüğü, satış müdürlüğü, distribütör yöneticiliği gibi farklı görevlerde bulundum.


Son yıllarda topluluğa karşı konuşma ve çalışan bağlılığı konusuna odaklandım ve 2019 yılının Eylül ayında kurumsal hayattan ayrılarak bu konular üzerine odaklandığım şirketimi kurdum. Şirketlerdeki çalışanların bağlılığını arttıran Engage and Grow programının uygulayıcılarından biriyim ve her hafta bu konuda bir blog yazısı ile Türkçe içerik yaratmaktayım. (www.bertayfisekci.com/blog)


Son 6 ay içinde Teva İlaç, Professional Women Network Derneği ve Raicam Hidrolik ve Yapraksan firmalarında çalışan bağlılığı programları yürüttüm ve çok başarılı sonuçlar aldım.


İnsan odaklı organizasyonlara yaklaşma konusunda şirketlere destek veriyor ve ekonomik büyümeye katkıda bulunuyorum. Bu misyon çerçevesinde ekip liderleri için eğitim programı, 1:1 koçluklar, kültür dönüşümü ve liderlik programları ve Hitabet eğitimi gibi geniş bir hizmet portföyüm bulunmaktadır.

(https://www.linkedin.com/in/calisan-bagliligi/ )Rozetler
  • Diamond Uzman
    Diamond Uzman
    Yüksek düzeyde bilgi ve tecrübeye sahiptir.
  • Eğitimli Yönetici
    Eğitimli Yönetici

Bertay Fisekci

+4
Diğer Eylemler