top of page
Men Shaking Hands_edited.jpg

Adgebs'te
Kariyer Fırsatları

Sektördeki en iyi Danışman ve Mentörlerden eğitim almak, sonrasında da onlarla aynı takımlarda çalışmak ister misin ?

 

Adgebs bünyesindeki heyecan verici kariyer fırsatlarını aşağıda görebilirsin.

Meraklı, yeniliği seven ve sorunlara meydan okuyan biriysen, seni aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 

Niteliklerine uygun bir iş fırsatı olup olmadığını görmek için aşağıdaki açık pozisyonlarımızı incele.

(Yönetici Koçu Yönetim Danışmanı Aile Şirketi Danışmanı)

AEnB2UqynVgSzvJ1TvRknlIYQRaMghRPqrxdIdMyUMeYZy3yli-Zy2q9AVr98P4usfSyC7Njqg-YuwmUBF1T-lzkZCmrM9ud7dGT
Meeting_edited_edited_edited.jpg
Conversation Between Colleagues_edited_edited_edited.jpg

Eğitmen

İngilizce  karşılığı educator olan eğitmen unvanı en basit şekliyle, herhangi bir alanda eğitim veren kişiye denir. Eğitmen kişiler genelde istekli olan yani eğitim almak isteyen kişilere eğitim verirler. Bundan dolayı daha efektif çalışmalardır.


Halen vermekte olduğun, kişisel yada kurumsal gelişime katkı sağlayan, en az bir eğitim var ise bizimle iletişime geç. Bu büyük organizasyona sen de güç katarak güçlen.

Danışman

Özel bir alanda uzmanlaşmış kişi veya kişilerin sahip oldukları bilgi ve becerileri belirli bir zaman zarfında kişi veya kurumlara aktarması işine danışmanlık süreci, bunu aktaran kişi veya kurumlara ise danışman denir.

 

Kişisel yada Kurumsal gelişime katkı sağlayan, vermekte olduğun en az bir danışmanlık var ise bizimle iletişime geç. Bu büyük organizasyona sen de güç katarak güçlen.

Mentör

Belirli bir deneyim, bilgi birikimi, beceri veya uzmanlığa sahip bir kişinin, bir başkasının kişisel ya da mesleki anlamda gelişimini ele alan konularla bağlantılı tavsiyeler verme, yol gösterme ve bilgilendirme sürecidir.

Spesifik bir alanda meslekî gelişime katkı sağlayan, vermekte olduğun en az bir mentörlük var ise bizimle iletişime geç. Bu büyük organizasyona sen de güç katarak güçlen.

bottom of page