top of page
Standing Meeting

Küresel Bilgi ve Tecrübeyi Değere Dönüştürmenin

En Kolay, En Çağdaş, En Pratik, En Keyifli ve En Kazançlı Yöntemidir.

Sürekli büyüyen kadrolarımız ve çeşitlenen uzmanlık alanlarımız ile cevap aradığınız tüm sorulara, konunun uzmanları ile birlikte çözüm bulun. Danışanlarımızın aklında soru işareti kalmaması ve Adgebs'e güvenmesi bizim için çok önemlidir. Bu nedenle önceki danışanlarımızın bize ilettiği bazı soruları, deneyimli ekibimizin yanıtları ile bir araya getirdik. Aşağıdaki bilgilere göz atın ve burada olmayan bir sorunuz varsa
bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Hizmetlerinizi özel alanlarda uzmanlaşmak isteyen kişi yada kurumlara göre nasıl özelleştiriyorsunuz?

ADGEBS Uzmanları özel alanlarda uzmanlaşmış şirketlerde görev almış, yüksek bilgi ve tecrübeye sahip profesyonellerden oluşmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her alanda bir danışman bulabilirsiniz.

Şirketim değişen pazar koşullarıyla mücadele etmekte zorlanıyor. Piyasadaki yerimizi korumamıza yardımcı olabilir misiniz?

Rekabet sektöre, bölgeye hatta rakiplere göre değişkenlik arz eder. Bu sebeple satış ve pazarlama bilgisinden fazlası gereklidir. ADGEBS Uzmanları işletmenize özel analiz yöntemleri ile ihtiyaçlarınızı belirler tüm süreçlerde yanınızda olur.

Adgebs ile çalışmanın benim için doğru tercih olduğunu nasıl bilebilirim?

Adgebs Uzmanlarının bugüne kadar hizmet verdikleri kişi yada kuruluşların başarı hikayelerini referanslarımız bölümünden kendilerine ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Kurumsal bir şirkette uzmanım. Ben de Adgebs'te Danışman olabilir miyim?

Adgebs bilgiyi değere dönüştüren etkin bir paylaşım platforumudur. Dileyen herkes Adgebs'te bilgi ve tecrübelerini değere dönüştürebilir.

Kurumsal bir şirkette çalışıyorum. Kariyer yapmak, yöneticilik becerilerimi geliştirmek istiyorum. Adgebs Uzmanlarından bu konuda destek alabilir miyim?

Adgebs'te bulunan Yönetici Koçları sizei adım adım yöneticiliğe hazırlayabilecek bilgi ve tecrübeye sahiptir. Çalışmalarınızı yaşadığınız vaaları dikkate alarak yapar, yetkinliklerinizi doğal süreç içinde geliştirebilirsiniz.

Üniversiteden yeni mezun oldum. Ne yapacağımı, nereden başlayacağımı bilemiyorum. Adgebs te bana yardımcı olabilecek bir uzman bulabilir miyim?

Adgebs İnsan kaynakları Uzmanları, uzun yıllar kurumsal şirketlerde yöneticilik/danışmanlık yapmışlardır. Sizin mizaç analizinizi yaptıktan sonra severek yapabileceğiniz eğitim altyapınıza uygun bir işe başvuru ve mülakat sürecinizde yanınızda olacaklardır.

Adgebs Uzmanları arasında İş hukuku konusunda güvenebileceğim bir Avukat var mı?

Adgebs Uzmanları arasında İş Hukuku konusunda uzmanlaşmış avukatlar da yer almaktadır.

Aradığınızı bulamadınız mı? Bize ulaşmanız yeterli.

bottom of page